AKTUALNOŚCI
WYDZIAŁ
STRUKTURA
OFERTA
JEŚLI STUDIUJESZ
JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA
NAUKA i BADANIA
KONTAKT

 
 
 

Metodyka rozwiązywania testów prawniczych

AKTUALNOŚCI

Rozpoczęliśmy kurs przygotowawczy do aplikacji prawniczych pn. Metodyka rozwiązywania testów prawniczych, które prowadzi adw. dr Mirosław Kopeć. Zajęcia dedykowane są dla studentów IV oraz V roku kierunku prawo. Mają na celu przygotowanie studentów - przyszłych absolwentów do przystąpienia do egzaminów wstępnych na wszystkie rodzaje aplikacji, poprzez wyjaśnienie metod rozwiązywania testów prawniczych. W zależności od zainteresowania oraz potrzeby - będą również omawiane kwestie rozwiązywania kazusów z prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego. 

Zajęcia są bezpłatne. Nagranie jest zamieszczane na stronie internetowej, więc można skorzystać w dowolnym czasie. Zajęcia będą realizowane według harmonogramu ustalonego z prowadzącym. 

W miarę możliwości będą zapraszane osoby w trakcie, lub bezpośrednio po zakończeniu aplikacji prawniczej, którzy opowiedzą o jej przebiegu i chętnie odpowiedzą na nurtujące studentów pytania. 

Zapisy - dołączenie do grupy w programie Teams  - u prowadzącego. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres miroslawkopec@interia.pl lub m.kopec@uthrad.pl. 

Serdecznie zapraszamy.


do góry
wyślij
drukuj

 

 

, Wydział Prawa i Administracji.